hakkimizda

Firmamız, geçmişte yaşadığı tecrübeleri bir çatı altında toplamış ve CİTYGÜVENLİK  Sistemleri  adı altında birleşmiştir.Çözümlerimiz;  kartlı ve biometrik kontrol sistemleri,bekçi tur sistemleri,turnike ve bariyer sistemleri , AHD kamera ,CCTV kamera ,İP kamera ,PKDS sistemi ve Alarm sistemleridir.

Geçmişte yaşanmış müşteri isteklerini ve sorunlarını göz önüne alarak en kısa sürede servis hizmeti, en kaliteli ürünler ve en uygun yazılım çözümleri ile sektöre girmiştir.

Müşteri istekleri doğrultusunda ‘hizmet’ vermeyi amaçlamaktadır ve müşteri memnuniyetini en önemli konu olarak benimsemiştir.
CİTYGÜVENLİK  Sistemleri  sektörde çok kısa bir  sürede ilerlemekte ve müşteri yelpazesini genişletmektedir, sizleride aramızda görmekten ve bu heyecanımızı sizin ile paylaşmaktan memnuniyet duyacağız….

Aldigimiz önemli entegre projeler ile işimizdeki profesyonelliğimizi, yetiştirdiğimiz kendi personelimizin basariları ve  müsterilerimizden aldığımız takdirler, GELECEGIN SIRKETI olacağimizı şimdiden kanitladığına inaniyoruz.